Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led reflektor, Vízálló Ledek,
Inesa Led reflektor 60W, 4200 Lumen. 50W reflektor helyett vegyen 60W, sokkal olcsóbban! 60°, 3000K, meleg fehér, IP65.
| Cikkszám | LLR60W60454W3000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 60W |
| Fényáram | 4200 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 60° |
| Védettség | IP65 |
| Méret | 153*217*58 mm |
| Foglalat | 230V-ba köthető |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
50W reflektor helyett vegyen 60W, sokkal olcsóbban! Led reflektor 60W, 4200 lumen, 3000 kelvin, meleg fehér, IP65, vízálló. A 60W led reflektor alkalmas az 500 wattos halogén reflektor kiváltására, egy méterről 4000 lux! Kiválóan alkalmas reklámtáblák, kocsibejáró, üzlet-kirakat megvilágítására! A 60°-os reflektorral a 120°-nál másfélszer erősebb, irányított fényt kapunk! Dugvilla és kábel nélkül csomagolva! A termék -20+ 40C között működik, ettől eltérő körülmények esetén a termék tönkremegy, és a garanciát elveszíti!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 139 db |
5511 Ft + ÁFA (6999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
